HONOUR BOARDS

Honour Boards

View our Honour Boards

OFFICE BEARERS

YEAR

PRESIDENT

SECRETARY

TREASURER

2022

M. FARRELL

C. OWEN

K. CUKAVAC

2021

M. FARRELL

M. DICKSON

S. HICKS

2020

M. FARRELL

M. DICKSON

S. HICKS

2019

T. BARBER

A. COLLIVER

2018

A. SUTHERLAND

2017

A. SUTHERLAND

2016

A. SUTHERLAND

2015

A. SUTHERLAND

2014

P. MULLEN

P. SUTHERLAND

R. DODD

2013

P. MULLEN

B. WALSH

R. DODD

2012

P. MULLEN

D. MORSE

R. DODD

2011

C. KEARNEY

D. MORSE

R. DODD

2010

C. KEARNEY

K. O'BRIEN

N. JENKINS

2009

C. KEARNEY

K. O'BRIEN

N. JENKINS

2008

A. GARDINER

Mrs T. SHEA

F. MICHALSKI

2007

A. GARDINER

Mrs T. SHEA

F. MICHALSKI

2006

J. CONNORS

Mrs T. SHEA

K. DAY

2005

G. DAWSON

Mrs T. SHEA

K. DAY

2004

G. DAWSON

S. CROWE

K. DAY

2003

G. DAWSON

S. CROWE

K. DAY

2002

G. LAYTON

Mrs T. SHEA

J. STAYANOFF

2001

G. LAYTON

Mrs T. SHEA

T. SHEA / K. DAY

2000

B. MILLER

D. PIGOTT

N. JENKINS / P. WHEELAHAN

1999

G. WILSON

M. TUDBALL / D. PIGOTT

N. OWEN

1998

N. JENKINS

B. MILLER

J. McCLURE

1997

N. JENKINS

B. MILLER

J. McCLURE

1996

I. LAYTON

M. CLOSTER

L. LE HURAY

1995

I. LAYTON

J. COMRIE

L. LE HURAY

1994

S. AVERY / I. LAYTON

J. COMRIE

L. LE HURAY

1993

A.T. ROYDEN

J. COMRIE

L. LE HURAY

1992

B. LOVE

M.M. LOVE

L. LE HURAY

1991

B. LOVE

M.M. LOVE

L. LE HURAY

1990

B. LOVE

M.M. LOVE

L. LE HURAY

1989

B. LOVE

M.M. LOVE

L. LE HURAY

1988

B. LOVE

M.M. LOVE

L. LE HURAY

1987

B. LOVE

M.M. LOVE

L .LE HURAY

1986

B. LOVE

G. PAINE

L .LE HURAY

1985

B. LOVE

G. PAINE

L .LE HURAY

1984

B. LOVE

G. PAINE

L .LE HURAY

1983

B. LOVE

M. MAYNE

L .LE HURAY

1982

J. LILBURNE

C. PROUT

L .LE HURAY

1981

W. CLOSTER

C. PROUT

L .LE HURAY

1980

G. DAWSON

R. FARRER

B. MAYNE

1979

G. DAWSON

R. FARRER

R. HILL

1978

G. DAWSON

G. PIGDON

R. HILL

SENIOR FOOTBALL

YEAR

COACH

CAPTAIN

LEADING G.K

BEST & FAIREST

2022

T. GERMAN

2021

T. GERMAN

J. OWEN

J. OWEN (27)

D. BURTON

2020

NO FOOTBALL PLAYED DUE TO COVID-19 PANDEMIC

2019

P. DAVEY

L. MULLEN / J. OWEN

J. OWEN

D. BURTON

2018

T. HODGSON

S. SHERLOCK

A. WILLITTS

D. BURTON

2017

T. HODGSON

T. SHEA

J. MAKSYMOW

S. SHERLOCK

2016

T. HODGSON

T. SHEA

D. CUPIDO (51)

M. DENHAM

2015

C. RICHARDSON

T. SHEA

2014

C. RICHARDSON

T. SHEA

2013

D. HAWKINS

T. SHEA

D. VELDEN

M. DENHAM

2012

D. CALLANDER

T. SHEA

P. SCHWALGER

T. SHEA

2011

D. CALLANDER

T. SHEA

A. DEL PAPA

T. SHEA

2010

D. CALLANDER

T. SHEA

D. VAKIREVIC

T. SHEA

2009

D. MILES / J. HOLT

T. SHEA

J. ANTONELLO

T. SHEA

2008

D. MILES

T. SHEA

J. ANTONELLO (44)

T. SHEA / J. HOLT

2007

D. MILES

T. SHEA

D. GARDINER

T. SHEA

2006

A. SUTHERLAND

P. LARSEN

D. GARDINER

T. SHEA

2005

W. CRACKNELL

P. LARSEN

A. McKAY (42)

P. LARSEN

2004

B. HICKMAN

P. LARSEN

A. McKAY (34)

D. ELLIOT / A. McKAY

2003

B. HICKMAN

P. LARSEN

A. SKROBOLAK (80)

P. LARSEN

2002

C. STUHLDREIER

D. YORK

K. KERSHAW (61)

A. SKROBOLAK

2001

C. STUHLDREIER

A. SUTHERLAND

C. STUHLDREIER (91)

G. BARROW

2000

G. COX

W. CRACKNELL

C. STUHLDREIER (93)

D. YORK

1999

D. SPROULE

W. CRACKNELL / S. McGREGOR

J. ROUSAKIS (95)

B. HEHIR

1998

D. SPROULE

M. PHYLAND / W. CRACKNELL

B. HEHIR (84)

G. HEIGHT

1997

M. PHYLAND

M. DODD

J. PORTER (69)

W. CRACKNELL

1996

M. PHYLAND

S. PAYNE

R. MAGUIRE (73)

G. BUCK

1995

P. MELDRUM

H. BUCK

M. SMITH

1994

P. MELDRUM

A. SUTHERLAND

M. SCOTT (64)

S. PAYNE

1993

M. SCOTT

A. SUTHERLAND

H. BUCK (32)

G. BUCK

1992

A. GUTHRIE

W. CRACKNELL (VC)

R. MAGUIRE (40)

M. COATES

1991

A. GUTHRIE

A. VEAL (VC)

R. MAGUIRE (82)

H. BUCK

1990

A. MERRYWEATHER

J. ROBINSON (VC)

M. SCOTT (79)

A. VEAL

1989

M. SCOTT

A. MERRYWEATHER (VC)

M. SCOTT (42)

M. COATES

1988

M. SCOTT

M. REED (VC)

M. SCOTT (34)

R. JONES

1987

M. SCOTT

R. JONES (VC)

M. SCOTT (69)

R. ROBINSON

1986

M. SCOTT

M. HICKMAN (VC)

M. SCOTT (65)

D. SAUNDERS

1985

B. THOMPSON

A. MARSDEN (VC)

B. THOMPSON (68)

M. HICKMAN

1984

B. THOMPSON

L. CRICHTON (VC)

B. THOMPSON (47)

L. CRICHTON

1983

G. PULLEN

P. HICKMAN (VC)

P. HICKMAN (34)

D. DICKSON

1982

N. WILKIE

I. McCLURE

T. MUNDAY (31)

P. HICKMAN

1981

M. McINTYRE

D. PIKE (VC)

W. HOLMQUEST (38)

D. PIKE

1980

P. WELSH

W. HOVEY

T. MUNDAY (50)

A. MARSDEN

1979

B. EDDY

D. DICKSON

T. MUNDAY (49)

W. HOVEY

1978

B. EDDY

D. DICKSON

D. DICKSON (34)

M. McINTYRE